W Pracowni Endoskopii oferujemy komercyjne badania gastroskopii i kolonoskopii oraz realizujemy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na badania kolonoskopowe. Wszystkie badania wykonywane są przez doświadczonych specjalistów z dziedziny gastroenterologii oraz chirurgii, przy asyście personelu pielęgniarskiego. Posiadamy nowoczesny sprzęt endoskopowy marki Olympus, pozwalający na precyzyjne wykonanie badania i ewentualnego wycięcia niepokojących zmian.

Dodatkowo, we współpracy z firmą Endoclinic, w pomieszczeniach Pracowni wykonywane są bezpłatne badania w ramach Programu Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego, organizowanego przez Ministerstwo Zdrowia. Z badan mogą skorzystać osoby, które otrzymały imienne zaproszenie lub spełniają właściwe kryteria wiekowe i zdrowotne. Więcej informacji na temat Programu można znaleźć pod linkiem  lub dzwoniąc do naszej Pracowni Endoskopii pod numer: 14-307-00-33.​


Przed wykonaniem badania prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dotyczącą kolonoskopii. W zakładce „przygotuj się do badania” można znaleźć informację jak przygotować się do zabiegu.